Стронг

Стронг
НАДМІЦНА СТЯЖКА
ЦЕМЕНТНА АРМОВАНА

•    Армована фіброволокном

•    Висока адгезія до основ

•    Тріщиностійка та морозостійка

•    Для всіх видів покриттів

•    Зручна у застосуванні

•    Для внутрішніх та зовнішніх робіт

•    Для влаштування та ремонту бетонних конструкцій

•    Екологічно безпечна

25 kg +/- 1%

Суміш будівельна суха модифікована «MASTER-STRONG» використовується для влаштування надміцних і зносостійких стяжок і бетонних підлог (у тому числі в системах водяних та електричних «теплих підлог»); влаштування монолітних залізобетонних конструкцій і вузлів; для ремонту та закладення стиків і швів у бетоні та виробах з бетону; виготовлення стінних блоків з піскового бетону; влаштування фундаментів; виготовлення монолітних плит та інших елементів.

Підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б.В.2.6-212:2016.. Основа має бути:
- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки, видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від олій);
- міцною (не нижче міцності покриття);
- сухою (вологість не більше 4%);
- склоподібним поверхням надати шорсткості;
- за наявності значних нерівностей, западин, тріщин, горбків основу рекомендується обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER», а потім вирівняти сумішшю «MASTER-STRONG».


 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Роботи виконувати при температурі повітря від +50С до +300С. У приміщеннях під час виконання робіт, а також протягом двох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +50С і не вище +300С.
Суху будівельну суміш затворити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Розчинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчинена суміш придатна до використання протягом 120 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов).
Роботи необхідно починати з найбільш віддаленої від дверного прорізу ділянки. Розчинену суміш «MASTER-STRONG» вилити на підготовлену основу та розподілити по поверхні за допомогою правила, металевої терки чи механічних приладів. У місцях зіткнення суміші зі стінами, стовпами, колонами та іншими елементами рекомендується влаштовувати прошарки з еластичних матеріалів. Якщо площа, що покривається, більше 20 кв.м., необхідно виконати деформаційні шви безпосередньо в готовому шарі засобом прорізання 2/3 його товщини. Після чого шви заповнюють еластичним матеріалом. При влаштуванні систем водяного підігріву всі опалювальні елементи заповнити водою кімнатної температури і не зливати до повного тужавлення суміші. Не вмикати систему підігріву на протязі 28 діб після закриття опалювальних елементів.  
При замішуванні суміші в бетонозмішувачах, спочатку замішати у воді 2/3 частини необхідної кількості сухої суміш, потім решту 1/3 сухої суміші додати в отриманий розчин  в 3-4 прийоми, щоб уникнути утворення грудок. Приготовлену розчинову суміш вилити на підготовлену основу і розподілити по поверхні за допомогою мірної планки, шпателя або правила.
 Після проведення робіт протягом 3 діб після їх закінчення слід уникати протягів та попадання прямих сонячних променів на поверхню конструкції.


Суміш будівельна суха  ТМ «MASTER»  Ц.1.СТ3. ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Склад

Суміш цементу і мінеральних складових, модифікована полімерними добавками, армована волокном

Розмір заповнювача

Не більш ніж 3 мм

Відкритий час, за умови періодичного перемішування (з інтервалом 10 хв.)

120 хв.

Товщина шару

Від 10 мм до 300 мм

Міцність на стиск (через 28 діб)

35 МПа

Температура основи (застосування)

Від +5°С до +30°С

Витрата розчину суміші (на 1 мм)

2 кг / м²

Час технологічного переміщення по поверхні залежно від товщини нанесеного шару:

Товщина шару 10 мм: через 24 години

Товщина шару 100 мм: через 72 години

Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%.

 

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

 

Суха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації, - при роботі необхідно берегти шкіру та очі. У роботі використовувати респіратор та гумові рукавички. У разі потрапляння суміші в очі - негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

 

Термін придатності: 12 місяців від дня виробництва, зазначеного на упаковці.

 

Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029

 

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в сухому місці.

 

Гарантійний строк: виробник гарантує якість суміші протягом терміну придатності, за умови виконання норм зберігання та використання, зазначених на упаковці.