О нас

Місія та мета

На ринку України велика кількість торгових марок будівельних матеріалів - це як вітчизняні виробники, так і зарубіжні. Вони всі в тій чи іншій мірі є професіоналами своєї справи. Але тільки "MASTER", будучи не просто торговою маркою, а національним брендом, несе будівельну культуру в маси, прагне зробити свої продукти більш доступними і «зрозумілими» як для будівельника, так і для пересічного громадянина, який бажає зробити самостійно ремонт будинку або навіть щось побудувати своїми руками.
"MASTER" - друг і порадник для простого українця. Придбавши наш продукт, дотримуючись всіх інструкцій на упаковці, навіть не маючи великого досвіду, Ви зможете, наприклад, зачинити суху будівельну суміш і використовувати її за призначенням. Якщо ж виникають питання (пов'язані з вибором продукту, технологічним процесом та ін.), То гаряча лінія ІПГ Майстер завжди працює. Там можна отримати вичерпну фахову відповідь. Можна і задати питання, скориставшись формою зворотного зв'язку.
Іншими словами, місія нашої компанії - підвищувати будівельну культуру як безпосередньо будівельників, так і простих обивателів; надати потрібний, доступний і зручний у використанні продукт, але при цьому ще й високоякісний.

Н
аш девіз - "MASTER знає, що Вам потрібно!"

Мета нашої компанії - розвиватися, виробляти все більше нових і вдосконалених продуктів, які при цьому будуть прийнятними для українського ринку.


Бренд

Інвестиційно-промислова група «Майстер» вже не перший рік з гордістю заявляє і підтверджує статус національного виробника. Кращі європейські рецептури і технології адаптуються професіоналами «Майстер» до традиційних і звичним для українського ринку матеріалами і способам ведення робіт. І сьогодні ми можемо впевнено заявити, що торгова марка «Майстер» - це національний бренд, що володіє великою узнаваемостью, повсюдно представлений в Україні і який об'єднав під собою різні групи товарів будівельного призначення, які присутні в 80% торгових точок нашої країни. У порівнянні з іншими місцевими виробниками будівельних сумішей, ми маємо найбільш розвинену торговельну мережу; в кожній області країни є наш торговий представник, який здійснює координацію продажів дилерам і дистриб'юторам. Також наша продукція присутня у всіх великих мережах DIY.
Ми виробляємо і продаємо широкий асортимент товарів для будівництва і ремонту:
- Сухі будівельні суміші на цементній і гіпсовій основі в дуже широкому асортименті - понад 30 видів продукції:
а) клейові суміші;
б) суміші для заповнення швів в системах облицювання;
в) кладочні суміші для кладки різних видів будівельних блоків;
г) суміші для тепло- і гідроізоляції будівельних конструкцій;
д) професійні штукатурки - класичні та декоративні;
ж) суміші для влаштування підлог і стяжок;
з) шпаклівки і штукатурки;
- Грунтови для підготовки та зміцнення основ;
- Мінераловатні тепло- і звукоізоляційні плити на основі базальту (10 видів різної товщини і щільності);
- Системи теплоізоляції для будівництва, що дозволяють знижувати витрати на опалення;
- Монтажні піни (ручні та професійні) і герметики (силіконові і акрилові);
- Армирующие штукатурні склосітки.

Для виробництва продукції «MASTER» притаманно:
- Ретельний відбір і вхідний контроль якості основної сировини;
- Контроль технологічного процесу;
- Жорсткий вихідний контроль готової продукції;
- Оптимальні умови зберігання готової продукції;
- кваліфікований персонал;
- Своєчасна оперативна і якісна доставка товару споживачам.

Таким чином, продукція, випущена під брендом «MASTER», - високоякісна і повністю відповідає очікуванням споживача, тому що зручна у використанні, адже «MASTER» - Ваш друг і порадник!