ТМ MASTER DRIVE

Компанія «ІПГ «MASTER» понад 20 років займається виробництвом будівельних матеріалів високої якості, які широко представлені на території всієї України та за її межами.
Маючи достатній досвід роботи та власні виробничі потужності, лабораторію та науково-дослідницький штат працівників наша компанія постійно працює над удосконаленням продукції власного виробництва та розробляє нові продукти для задоволення потреб українського ринку будівництва. Цього року ми розробили власну технологію ремонту та будівництва доріг способом холодної регенерації ґрунтів, яка вже багато років використовується в провідних країнах світу, Європі та США. Ми адаптували закордонні інновації для нашого ринку і можемо запропонувати якісні дороги IV та V-ї категорії для сільської місцевості, будівництво яких у 5-12 разів дешевше аналогів. При роботі використовується спеціалізоване обладнання і не потребують використання щебню, бітуму та асфальту. Збудовані в Одеській області дороги «MASTER DRIVE» вже показали свої високі властиві якості. Ми пропонуємо будівництво надійного фундаменту дороги із місцевого грунту, який можна повноцінно використовувати з моменту здачі як завершену дорогу. Наші можливості – необмежені!

Вартість капітального будівництва грунтової дороги «MASTER DRIVE» дорівнює вартості ямкового ремонту. Ціна залежить від властивостей матеріалів тієї місцевості (грунт з кар’єру), у якій відбуваються ремонтні роботи, мають високу міцність і ремонтоздатність. Дороги «MASTER DRIVE» повністю відповідають вимогам ДСТУ. Гарантійне супроводження – від одного до п’яти років.
Як це працює:

Ми на Facebook

Відео робіт "MASTER DRIVE"
Презентація "MASTER DRIVE"