Фронт Безпіщана

Фронт Безпіщана

ШПАКЛІВКА ФІНІШНА
ДЛЯ ЗОВНІШНІХ І ВНУТРІШНІХ РОБІТ

  • Високоякісне вирівнювання в «нуль»

  • Високий ступінь білизни

  • Пластична та тріщиностійка

  • Атмосферостійка

  • Зручна у застосуванні

  • Морозостійка

  • Товщина шару 0-3 мм

  • Паропроникна

  • Еко

20 kg +/- 1%

Суміш будівельна суха модифікована «Master-Front. Безпіщана біла» призначена для підготовки бетонних, цегляних і оштукатурених поверхонь зовні та всередині будівель під різноманітне оздоблення та фарбування (товщина шару до 3 мм). Улаштування віконних відкосів, поверхні під білі та світлі опоряджувальні покриття. Ефективно застосовується в приміщеннях із підвищеною вологістю (кухні, санвузли, ванні кімнати).   

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути:

- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);

- за наявності тріщин, які потрібно розшити, западин та нерівностей основу обробити ґрунтовкою ТМ «Master», а потім вирівняти мінеральною сумішшю для штукатурення, наприклад «Master-Front. Піщана біла» (за 72 години до початку робіт);

- склоподібним поверхням надати шорсткості;

- для підвищення контакту з сумішшю та зниження водопоглинення основу обробити ґрунтовкою ТМ «Master» (за 4 години до початку робіт).

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Роботи виконувати при температурі повітря та поверхні основи від +5°С до +30°С. Під час робіт необхідно вилучити можливість попадання опадів.

У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +5°С і не вище +30°С.

Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом 120 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш «Master-Front. Безпіщана біла» на поверхню за допомогою шпателя або терки рівномірним шаром товщиною до 3 мм. Шпаклювальні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись правила стикування ділянок «мокре на мокре». Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші.

Шліфування поверхні фінішного шару та нанесення оздоблювального покриття потрібно виконувати не раніше ніж за 72 години після закінчення робіт.

Суміш ТМ «Master» Ц.1.ШТ3 біла ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Склад

Цементна суміш, модифікована мінеральним наповнювачем та полімерними домішками

Крупність заповнювача не більше

0,2 мм

Час придатності зачиненої суміші для використання

120 хв

Відкритий час

20 хв

Міцність зчеплення з основою

0,5 МПа

Межа міцності на стиск

7 МПа

Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші

0,35-0,37 л / 1 кг суміші

Температура використання

Від +5°С до +30°С

 Витрата суміші

1,1 кг / м² / 1 мм

Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря 20°С і відносній вологості 60%.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Суха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації, - при роботі необхідно берегти шкіру та очі. У роботі використовувати респіратор та гумові рукавички. У разі потрапляння суміші в очі - негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

Термін придатності: 6 місяців від дня виробництва, зазначеного на упаковці.

Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в сухому місці.

Гарантійний строк: виробник гарантує якість суміші протягом терміну придатності, за умови виконання норм зберігання та використання, зазначених на упаковці.