Фронт Піщана (біла)

Фронт Піщана (біла)

ШТУКАТУРКА ЦЕМЕНТНА

БІЛА

для вирівнювання та ремонту поверхонь

  • Для внутрішніх і зовнішніх робіт
  • Тріщиностійка
  • Морозостійка
  • Вологостійка
  • Зручна у застосуванні
  • Висока адгезія
  • Товщина шару 1-20 мм
  • Пластична
  • Екологічна
25 kg +/-1%

Суміш будівельна суха модифікована «Master-Front. Піщана біла» призначена для вирівнювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних основ зовні та всередині будівель (товщина шару за один прохід не більше ніж 20 мм); ремонту поверхні, яка має тріщини, вибоїни та інші дефекти; улаштування поверхні під фарбування чи опорядження шпалерами.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути:

- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від масел та залишків фарби);

- сухою (вологість не більше 4%);

- за наявності тріщин, які потрібно розшити, западин та нерівностей основу обробити ґрунтовкою ТМ «Master», а потім вирівняти мінеральною сумішшю для штукатурення «Master-Front. Піщана біла» (за 48 годин до початку робіт);

- для підвищення контакту з сумішшю та зниження водопоглинення основу обробити ґрунтовкою ТМ «Master» (за 4 години до початку робіт).

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Роботи виконувати при температурі повітря від +5°С до +30°С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах.

У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +5°С і не вище +30°С.

Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом  120 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш «Master-Front. Піщана біла» на поверхню за допомогою шпателя або терки.

Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші.

Шліфування поверхні та нанесення лакофарбового покриття чи декоративних облицювальних матеріалів потрібно виконувати не раніше ніж через 48 годин після нанесення останнього шару суміші.

Суміш TM «Master» Ц.1.ШТ2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Склад

Цементна суміш, модифікована полімерними домішками

Крупність заповнювача не більше

0,8 мм

Час придатності зачиненої суміші для використання

120 хв

Відкритий час

20 хв

Міцність зчеплення з основою

0,5 МПа

Межа міцності на стиск

7 МПа

Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші

0,19 - 0,22 л  / 1 кг суміші

Температура використання

Від +5°С до +30°С

Витрата суміші

1,6 кг / м² / 1 мм

Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря 20°С і відносній вологості 60%.


ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Суха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації, - при роботі необхідно берегти шкіру та очі. У роботі використовувати респіратор та гумові рукавички. У разі потрапляння суміші в очі - негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

Термін придатності: 12 місяців від дня виробництва, зазначеного на упаковці.

Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в сухому місці.

Гарантійний строк: виробник гарантує якість суміші протягом терміну придатності, за умови виконання норм зберігання та використання, зазначених на упаковці.