iMASTER

Вже понад 20 років компанія «MASTER» успішно працює на національному ринку. З маленької компанії-новачка ми перетворилися на визначного гравця на ринку сухих будівельних сумішей в Україні.

На національному ринку сухих будівельних сумішей ТМ «MASTER» була першою компанією з українськими інвестиціями. Ми були першими, хто запропонував українському споживачеві численні продукти, абсолютно інноваційні для вітчизняного ринку на той час. Ми пишаємося тим, що є частиною змін, які відбуваються, і сподіваємося, що ви теж бажаєте долучитися до змін та перемог!
Сьогодні ми інакше дивимося на ринок та бачимо, що з плином часу змінилися потреби клієнтів. І ми йдемо назустріч вимогливим клієнтам, які точно знають, що їм потрібно, та розуміють, за що вони платять гроші.

Саме тому ми пропонуємо новий «розумний» бренд «iMASTER».
i (від intellect) + MASTER – це вибір раціональної людини, що думає про свої потреби
i (від Я) + MASTER - я знавець своєї справи, який цінує якість, рахує гроші і домагається кращого.

В асортиментному портфелі ТМ «iMASTER» зараз присутня наспупна продукція:

Гідрофобізуюча ґрунтовка "AEROSAFE", яка розроблена спеціально для сильновбираючих пористих основ (піно-і газобетон, ракушняк)


Затирка для швів (фуга) "GRAFIKA"- еластична, вологовідштовхувальна, протигрибкова затирка преміум класу! Відштовхує бруд та воду, стійка до вицвітання та впливу температур (морозостійка). Ідеальна для "теплих" підлог