Ізопро

Ізопро

ШТУКАТУРКА ГІПСОВА УНІВЕРСАЛЬНА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПОВЕРХОНЬ

 • Затирається до глянцю
 • Теплоізоляційна та звукоізоляційна
 • Пластична та тріщиностійка
 • Зручна у застосуванні
 • Стійка до усадки та стирання
 • На сповзає з поверхонь
 • Покращує мікроклімат у приміщеннях
 • Для внутрішніх робіт
 • Товщина шару за одно нанесення до 50 мм
 • Підходить для вирівнювання стель

Сертифікат СЄ EN 13279-1-В5/50/2

Суміш «Master» Г2.ШТ6 біла ДСТУ Б В.2.7-126:2011


Штрихкод: 4820086382250


ТЕПЕР У НОВОМУ ДИЗАЙНІ!


30 kg

Універсальна суміш будівельна суха модифікована на основі гіпсу ТМ «MASTER-Isopro» призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель. Застосовується для попереднього вирівнювання стін і стель під подальше оклеювання шпалерами або фарбування.


ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути:
 • чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);
 • міцною (не нижче міцності покриття);
 • сухою (вологість не більше 4%);
 • для підвищення контакту з сумішшю основу рекомендується обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «iMASTER»;
 • для зниження водопоглинання поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою ТМ «MASTER-Contact» (за 3 години до початку робіт).
 
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
Роботи виконувати при температурі повітря та поверхні основи від +10°С до +30°С, вологість не вище 70%. Ефективний результат досягається при температурі повітря +20°С, та вологості 60%. В інших умовах параметри можуть змінюватись. Особливу увагу звертати на вологість в приміщенні – гіпсова суміш використовується для сухих умов середовища. У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму та вологості вказаних вище.
Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом  60 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш ТМ «MASTER-Isopro» на поверхню за допомогою шпателя, тертки або вирівнюючої планки. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому».
Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші. З метою отримання покриття під фарбування, до початку процесу тужавлення поверхню треба ретельно затерти вологою металевою терткою. Шліфування поверхні вирівнюючого шару, а також подальше фарбування та оклейку шпалерами потрібно виконувати не раніше ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші.
 Суміш TM «MASTER» Г.2.ШТ1 біла ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Склад Суміш гіпсу та мінеральних заповнювачів, модифікована полімерними і теплоізоляційними домішками
Крупність заповнювача Не більше ніж 0,63 мм
Час придатності зачиненої суміші для використання 60 хв
Міцність зчеплення з основою 0,4 МПа
Межа міцності на стиск 3 МПа
Рекомендована товщина шару Від 3 до 50 мм
Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші 0,35 - 0,37 л / 1 кг
(9 - 12 л / 30 кг)
Температура використання Від +5°С до +30°С
Витрата суміші 1,1 кг / м² / 1 мм

Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°
С і відносній вологості 60%.
 
ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
Суха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації. Під час використання суміші слід використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор та гумові рукавички). При роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі потрапляння суміші в очі – негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.
Термін придатності: 6 місяців від дати виробництва, зазначеного на упаковці. Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029
Умови зберігання: Зберігати в оригінальній неушкодженій упаковці, на піддонах, в сухому приміщені при температурі на більше 400С и вологості повітря не більше 75%.
Гарантійний строк: Виробник гарантує відповідність якості сумішей вимогам цього стандарту протягом терміну, зазначеного на пакуванні, за умови виконання вимог транспортування і зберігання.