Противогрибковий

Противогрибковий

ҐРУНТ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ

•    Знищує грибкові утворення

•    Запобігає утворенню цвілі

•    Зупиняє висоли

•    Для зовнішніх і внутрішніх робіт

•    Відмінна проникаюча здатність

•    Укріплює поверхню

•    Не містить органічних розчинників2, 5л

Ґрунтовка глибокого проникнення з фунгіцидною домішкою призначена для комплексного використання з метою попередньої обробки деревини, бетону, цегляної кладки, штукатурок, комбінованих поверхонь для попередження появи цвілі та грибкових хвороб; для антибактеріальної обробки побутових та житлових приміщень різного типу. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Ґрунтовка з фунгіцидною домішкою «MASTER-Протигрибкова» наноситься після видалення цвілі з ураженої ділянки (змивання водою з детергентом) та просушки приміщення. Ґрунтовка «MASTER-Протигрибкова» готова до використання. Перед використанням вміст ємності ретельно збовтати. Ґрунтовку потрібно наносити рівномірно малярним пензлем суцільним рівним шаром, за необхідністю повторити обробку 1-2 рази. Час висихання залежить від температури і вологості середовища та становить 3-4 години. Усі наступні роботи необхідно виконувати після повного висихання поверхні. Інструменти після використання відразу промити водою.

Даний технічний опис встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. Для запобігання порушень технічних та естетичних властивостей виконаних робіт, виробник рекомендує  провести самостійні випробування на окремій ділянці будівельного майданчика. Не знання норм будівництва та недотримання рекомендацій даної інструкції не знімають відповідальність за порушення технологій та не є приводом для рекламацій.

 

Склад

Водний розчин сополімера вуглеводних смол,
модифікований фунгіцидною домішкою

Зовнішній вигляд

Колоїдний розчин білого кольору

Температура використання

Від +5°С до +35°С

Витрата розчину залежно від поглинання поверхні

0,05 - 0,1 л / м²

Нанесення повторного шару

Після висихання попереднього

Термін зберігання.
12 місяців від дати виготовлення в герметично зачиненій тарі при температурі вище +5°С.