SUPER

SUPER

СУПЕРМІЦНА СУМІШ
ДЛЯ ПРИКЛЕЮВАННЯ ТА АРМУВАННЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНИХ ТА
МІНЕРАЛОВАТНИХ ПЛИТ ПРИ УТЕПЛЕННІ ФАСАДІВ

M 150   ИПГ МАСТЕР, ДЛЯ ПРИКЛЕЮВАННЯ ТА АРМУВАННЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНИХ ТА МІНЕРАЛОВАТНИХ ПЛИТ ПРИ УТЕПЛЕННІ ФАСАДІВ,«MASTER-SUPER»,універсальний   ИПГ МАСТЕР, ДЛЯ ПРИКЛЕЮВАННЯ ТА АРМУВАННЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНИХ ТА МІНЕРАЛОВАТНИХ ПЛИТ ПРИ УТЕПЛЕННІ ФАСАДІВ,«MASTER-SUPER»
  • Суперстійка до вібрацій, механічних та ударних навантажень
  • Фіксує навіть екструдований пінополістирол
  • Паропроникна та морозостійка
  • Суперпластична та зручна у застосуванні
  • Не сповзає з вертикальних поверхонь
  • Для внутрішніх та зовнішніх робіт

Ц.1.3К5 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Зовни та всередені Для всіх видів утеплювачив Адгезия 1,0 МПА Атмосферостійкий Паропронікний
25 kg, 54 мішки на піддоні

Будівельна суміш "MASTER-SUPER" призначена:

  • для облаштування систем скріпленої теплоізоляції з використанням пінополістирольних і мінераловатних плит та екструдованого пінополістиролу на бетонних, цегляних, цементних та цементно-вапняних поверхнях;
  • влаштування армуючого шару;
  • для облицювання керамічною плиткою, пресованих плит по основах, що не деформуються або тимчасово деформуються, усередині і зовні будівель.
  • для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ТЕПЕР У НОВОМУ ДИЗАЙНІ!

Техничний опис:

Скачати техничний опис суперміцної суміші для приклеювання та армування пінополістирольних та мінераловатних плит при утепленні фасадів «MASTER-SUPER»

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Підготовка поверхні виконується згідноДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути:
- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від олій та залишків фарби);
- міцною (всі крихкі ділянки рекомендується видалити та обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER»
- значні нерівності основи та перепади більш ніж 20 мм рекомендується вирівняти за допомогою суміші для ремонту поверхонь ТМ «MASTER» (за 24 години до початку робіт);
- поверхню з високою поглинаючою здатністю рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER» (за 4 години до початку робіт).

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Роботи виконувати при температурі повітря від +50С до +300С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах. Фасади необхідно захищати від прямих сонячних променів, вітру і опадів. Суху суміш розчинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Розчинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчинена суміш придатна до використання протягом 120 хвилин (за рекомендованих атмосферних умов). При підвищених температурах повітря необхідно періодично перемішувати зачинену суміш для запобігання зменшення її рухливості.

Для кріплення пінополістирольних плит.

Залежно від стану поверхні фасаду вибирається засіб кріплення ППС:
- поверхня вимагає коригування нерівностей. Наносять зачинену суміш «MASTER-SUPER» по периметру пінополістирольної плити на відстані 20 мм від краю у вигляді смуг завдовжки 50-60 мм і висотою 15-20 мм. Смуги повинні мати розриви для запобігання утворенню повітряних пробок.
Додатково на середині плити наносять 6-8 «маячків» діаметром 100 мм і висотою 15-20 мм.
- поверхня не вимагає коригування нерівностей. Наносять зачинену суміш «MASTER-SUPER» по всій поверхні пінополістирольної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубця 10х10 мм. Плиту притиснути до стіни з таким зусиллям, щоб проміжки між плитою та стіною були рівномірно заповнені.

Для кріплення мінераловатних плит.

Наносять зачинену суміш «MASTER-SUPER» по всій поверхні мінераловатної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубця 10х10 мм. Плиту притиснути до стіни з таким зусиллям, щоб проміжки між плитою та стіною були рівномірно заповнені.
Плити утеплювача необхідно кріпити дотримуючись наступних умов:
- ширина щілин між плитами не повинна перевищувати 2 мм; - плити необхідно кріпити методом «перев’язки»;
- залишки зачиненої суміші на плитах видаляти за допомогою вологої ганчірки.

Механічне кріплення та влаштування захисного шару починати через 72 години після приклеювання плит. Для цього зачинену суміш «MASTER-SUPER» розподіляють по всій поверхні утеплювача товщиною 1-2 мм. У нанесений шар рівномірно без натягу «занурюють» армуючу сітку, по сітці наносять наступний шар суміші товщиною 2-3 мм.

Влаштування декоративного захисного шару починати через 72 години.

Після виконання робіт протягом трьох діб захищати оштукатурені поверхні від протягів та прямих сонячних променів.

Даний технічний опис встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. Для запобігання порушень технічних та естетичних властивостей виконаних робіт, виробник рекомендує провести самостійні випробування на окремій ділянці будівельного майданчика, та визначити оптимальну кількість води для зачинення та зручність укладання суміші. Не знання норм будівництва та недотримання рекомендацій даної інструкції не знімають відповідальність за порушення технологій та не є приводом для рекламацій.

Суміш TM «Маstег» Ц.1.3К5 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Склад

Цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками та армована фіброволокном

Крупність заповнювача не більше

 0,8 мм

Час придатності зачиненої суміші для використання

120 хв.

Час коригування

10 хв.

Зміщення матеріалу з вертикальної поверхні

0,1 мм

Морозостійкість

 50 циклів

Міцність зчеплення з бетонною основою

1,0 МПа

Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші

0,18 - 0,20 л / 1 кг
(4,5-5 л / мішок)

Паропроникність

не менше ніж 0,06 мг / (м ч Па)

Температура поверхні основи

від +5°С до +30°С

Температура експлуатації

від -50°С до +70°С

Витрата суміші

1,4 кг / м²/1 мм;


Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%.


ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Суха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації. Під час використання суміші слід використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор та гумові рукавички). При роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі потрапляння суміші в очі – негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.
Зберігати подалі від дітей.
Недотримання технології використання, зазначеної на упаковці, може негативно вплинути на естетичні та експлуатаційні властивості.


Термін придатності:

12 місяців від дня виробництва, зазначеного на упаковці.
Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029

 

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в сухому місці.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність якості суміші вищезазначеним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання та виконання комплексу робіт.

Виробник: ТОВ «ІПГ «МАЙСТЕР», а/с 80, 19 км Старокиївської дороги, буд. 4, м. Одеса 65025, Україна
Тел./факс: +38 (0482) 300-088
Номер гарячої лінії: 0 800 604 831