Нівелір

Нівелір
САМОВИРІВНЮВАЛЬНА НАЛИВНА ПІДЛОГА

  • Морозостійка
  • Для внутрішніх та зовнішніх робіт
  • Високий коефіцієнт розтікання
  • Технологічне пересування через 24 години
  • Виконання робіт при низьких температурах (до -5°С)
  • Армована волокном
  • Товщина шару від 5 до 30 мм


25 kg +/-1%

Суміш «Master-Nivelеr» призначена для облаштування зовнішніх ділянок покриттів (терас, майданчиків, прибудинкових доріжок), а також у середині приміщень на бетонних основах та стяжках, що мають міцність не нижче міцності «Master-Nivelеr». Суміш може експлуатуватися як самостійне покриття, а також можливе облаштування облицювальними матеріалами. Актуально для складських приміщень. Застосування в приміщеннях з постійною вологістю (підземних паркінгах, саунах, підвалах, тощо).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Підготовка поверхонь здійснюється згідно ДСТУ-Н б В.2.6-212:2016 і даного технічного опису.
Основа має бути чистою. Всі забруднення, напливи та інші речовини, які можуть зменшити адгезію (прилипання), необхідно видалити. У місцях утворення тріщин поверхня розшивається, потім тріщини обробляють грунтовкою «Master» і закладають густою зачиненою сумішшю «Master-Nivelеr» із додавання емульсії – концентрату «Master-AquaBlock», через 1-2 години поверхня грунтується. Усі гладкі ділянки необхідно обробити шліфувальним папером. Основа грунтується по всій поверхні грунтовкою «Master» так, щоб утворився тонкий суцільний шар. Через 3-4 години поверхня готова під нанесення суміші «Master-Nivelеr». Неякісна підготовка основи може привести до відшаровування або розтріскування самовирівнюючого покриття.

ВИКОНАННЯ РОБІТ
Температура основи повинна бути у межах від -5°С до +30°С. Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках. Для отримання суміші без грудок зачинену суміш необхідно перемішати (рекомендується застосовувати низькооборотну електродриль з гвинтовою насадкою). Після чого суміш потрібно витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Розчин рекомендується використати протягом 20-25 хвилин з моменту приготування. Роботи необхідно починати з найбільш віддаленої від дверного прорізу ділянки. Зачинену суміш вилити на підготовлену основу та розподілити по поверхні за допомогою шпателя або інших інструментів. Для видалення пухирців повітря з розчинної суміші необхідно використовувати голчатий валик. В місцях зіткнення зачиненої суміші зі стінами, стовпами, колонами та іншими елементами рекомендується влаштовувати прошарки з еластичних матеріалів (наприклад, пінополістирольна стрічка).
Якщо площа, що покривається, більше 20 м, необхідно виконати деформаційні шви безпосередньо в готовому шарі, який самовирівнюється через 24 години після розподілення розчиненої суміші по поверхні. 

 Суміш ТМ "Master" Ц.2.ПО1 ДСТУ Б В.2.7-126:2001

Склад Суміш високоякісного цементу, піску та модифікуючих домішок, армовано волокном
Міцність покриття (через 28 діб) 25 МПа
Міцність на відрив 1,0 МПа
Технологічне пересування Через 24 години
Виконання робіт при температурі основи Від +5°С до + 30°С
Рекомендована кількість води 0,17 л / 1 кг
4,25 л / мішок
Витрата суміші 1,7 кг / м² / 1 мм

Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%.


Термін придатності.

12 місяців від дня виробництва в оригінальній упаковці, в сухому місці.
Дата виробництва вказана на упаковці.